Про ОСЦПВ

ОСЦПВВНТЗ («Автоцивілка») – це обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів, що передбачає страховий захист майна та здоров’я потерпілих внаслідок ДТП, яке сталося з вини забезпеченого транспортного засобу.
Такий збиток може бути нанесений як життю і здоров'ю, так і майну третіх осіб.
Дія полісу розповсюджується на ВСІХ водіїв, які на законних підставах здійснюють керування вказаного транспортного засобу.

Ліміти відповідальності

Ліміт відповідальності (обов'язкова страхова сума) на одного потерпілого становить 200 000,00 грн. за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю і 100 000,00 грн. за шкоду, заподіяну майну третіх осіб.

Франшиза

Франшиза – це частина збитків, що не відшкодовується Страховою компанією. Це означає, що виплата відшкодування відбувається у розмірі перевищення суми збитку над франшизою. Наприклад: франшиза становить 500 грн., майновий збиток третьої особи склав 3000,00 грн., відповідно постраждалий отримає: 3000,00 – 500,00 = 2500,00 грн. страхового відшкодування.

Період дії договору ОСЦПВВНТЗ:

Договір ОСЦПВВНТЗ укладаються строком на один рік. Період договору страхування не може бути менший, ніж шість календарних місяців. Виключенням є транспортні засоби, які незареєстровані або мають тимчасову реєстрацію, зареєстровані в інших країнах або підлягають обов’язковому технічному контролю (ОТК). Такі транспортні засоби страхуються на строк менеше року, але не менше 15 днів.

Вартість страхового полісу:

Вартість полісу визначається виходячи з: технічних транспортного засобу, місця реєстрації авто, сфери використання (юридична, фізична особа, таксі / не таксі), стажу водіння (до уваги приймається найменший стаж осіб, які можуть керувати даним ТЗ), терміну дії договору, беззбитковості даного авто.

Які існують пільги на оформлення полісу ОСЦПВВНТЗ?

Пільгова знижка в розмірі 50% від страхового платежу мають наступні категорії громадян України – страхувальників:

 • 1. Учасників війни;
 • 2. Інваліди ІІ групи;
 • 3. Особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
 • 4. Пенсіонери;
Знижка надається за умов, що забезпечений ТЗ має об’єм двигуна до 2500 см3 та належить цьому страхувальнику-пільговику на праві власності і використовується ним ОСОБИСТО.
Учасники бойових дій та інваліди війни, що визначені законом, інваліди І групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним інваліду І групи, у його присутності,  звільняються від обов’язкового страхування.

Перелік документів, необхідних для укладення полісу:

 • 1. Водійське посвідчення або паспорт громадянина України;
 • 2. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт);
 • 3. Ідентифікатор оператора
 • 4. Документ, що підтверджує право отримання пільг (напр. пенсійне посвідчення)

Розмір штрафів за відсутність полісу ОСЦПВВНТЗ:

Відповідно до Закону України «Про дорожній рух» забороняється експлуатація транспортних засобів без чинного на території України поліса ОСЦПВВНТЗ, а також передбачено накладення штрафу від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 425 до 850 грн) за відсутності або не пред'явлення полісу.

Про сервіс Polis24

Можливість придбання страхових полісів на нашому сайті реалізована за допомогою інтернет порталу <a href="https://polis.ua">polis24.ua</a> - сервісом он-лайн страхування від Компанії "Експерт" - страхового брокера з 15-ти річним досвідом роботи з сфері укладення, супроводження страхових полісів та врегулювання страхових випадків. Купуючи поліс через наш сервіс, Ви отримуєте можливість порівняти ціни, вибрати варіант від надійної і перевіреної страхової компанії, а також отримати додаткову знижку за он-лайн покупку від Поліс24.

Вже більше 2-х років наш сайт успішно співпрацює з Поліс24, через який щодня розраховується і замовляється декілька сотень полісів. Якісні страхові компанії, позитивні відгуки від клієнтів і наше партнерство - запорука надійності і правильності вашого вибору!

З усіх питань ви можете звертатися в службу підтримки клієнтів Поліс24:

0 800 502 622

067 341 55 97

050 379 70 26

Адреси офісів:

79012, м. Львів, вул. А.Сахарова, 42

01135, м. Київ, вул. Золотоустівська, 50

Інструкція придбання полісу

 • 1. Розраховуєте за допомогою онлайн-калькулятора вартість поліса;
 • 2. Вибираєте, серед запропонованого переліку, ту страхову компанію ціни і умови страхування, якої найбільше задовольняють Ваші вимоги;
 • 3. Уважно переносите свої дані з відповідних документів (техпаспорт, права);
 • 4. Здійснюєте оплату поліса відповідно до ціни, яка була обрана на початковому етапі, без доплат;
 • 5. Обираєте зручний спосіб доставки поліса:
  • - Кур'єрська доставка безпосередньо до Вас в офіс або додому в робочі дні.
  • - Доставка «Новою поштою», де Ви зможете забрати поліс у зручний для Вас час.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, Ви можете зв'язатися з нами за номерами:

0 800 502 622

067 341 55 97

050 379 70 26

або через e-мейл polis24@polis24.ua